خرید سفارشی خودرو با جنتری

خرید سفارشی خودرو یکی از خدمات ویژه مجموعه جنتری میباشد. این خدمت در جهت انجام خریدی مطمئن و آسوده در اختیار مشتریان قرار گرفته است. اگر قصد خرید خودرو ایده آل خود را دارید، می توانید از سرویس خرید سفارشی خودرو جنتری استفاده کنید تا کارشاناسان ما بهترین گزینه ها را برای شما پیدا کنند.

در کنار مشاوره خرید خودرو شما می توانید صفر تا صد خرید را به ما بسپارید تا با خیال راحت و با صرفه جویی در زمان و هزینه، بهترین خودرو متناسب با نیاز تان را درب منزل خود تحویل بگیرید.

فروش سفارشی خودرو شما در جنتری

فرآیند پر مشغله‌ی فروش و نقد شوندگی خودرو تقریبا برای همه ما یک دغدغه‌ست.

مجموعه جنتری در کنار خرید سفارشی خودرو، امکان فروش سفارشی خودرو را نیز برای مشتریان فراهم نموده تا تمام این فرآیند در سایه آرامش و در کوتاه ترین زمان ممکن برای فروشندگان خودرو طی شود.

مزیت های خرید سفارشی خودرو چیست؟

روزانه خودروهای بسیاری را در بازه های قیمتی مختلف در آگهی های فروش میبینیم. اما پیدا کردن موارد سالم با قیمت معقول از بین این خودروها تبدیل به امری دشوار شده است.

در این رابطه هزینه های زیادی صرف امور کارشناسی خودروها میکنیم اما در نهایت خودروی ایده آل خود را پیدا نمیکنیم. از مزایای خرید سفارشی خودرو می‌توان به کاهش هزینه های متعدد کارشناسی و کاهش رفت و آمد های پی در پی اشاره کرد.

چرا که تمام خودروهای آگهی شده از فیلترهای متعددی که منظور شده عبور می‌کنند و در نهایت برای خودروهایی اقدام میکنیم که درصد و احتمال سلامت آنها بسیار بالا باشد.

مراحل خرید سفارشی خودرو در جنتری

مرحله اول : ارسال لیستی از معیارها و مشخصات خودرویی که قصد خرید آن را دارید.

مرحله دوم : پرداخت مبلغ ۲۵۰ هزار تومان بابت ثبت سفارش خرید نیابتی خودرو. 

مرحله سوم : آغاز فرآیند جستجوی خودروی مورد نظر شما به مدت ۱۵ روز.

( در پایان این ۱۵ روز اگر خودروی مورد نظر شما توسط تیم جنتری یافت نشد، در صورت تمایل ۱۵ روز دیگر بصورت رایگان این سفارش تمدید خواهد شد)

مرحله چهارم : در صورتی که خودرویی ایده آل طبق معیارها و اولویت هایتان در این مدت پیدا شد، مجموعه جنتری با اطلاع شما برای امور کارشناسی خودرو اقدام خواهد کرد و در صورت تایید نهایی کارشناس اقدام به خرید خودرو خواهد کرد.

تعرفه خرید سفارشی خودرو دست دوم در جنتری

تعرفه خرید سفارشی خودرو در صورت انجام معامله ۳ درصد از مبلغ کل خودرو میباشد.

(هزینه کارشناسی خودرو قبل از شروع کارشناسی بصورت مجزا اخذ خواهد شد)

با پولم چه ماشینی بخرم؟

پیشنهاد جنتری به شما انجام مشاوره قبل از هرگونه اقدام به خرید میباشد.

در مشاوره خرید خودرو با توجه به معیارها، اولویت ها و امور مختلف دیگر بهترین خودرو با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید به شکل پیشنهاد میشود.