خرید ماشین کلاسیک

اگر قصد خرید خودرو داشته باشید در کنار خودروهای صفر و کارکرده، دسته سومی هم وجود دارد که شامل خودروهای کلاسیک میشود.

خرید خودرو کلاسیک جذابیت انکارناپذیری برای همه ما دارد؛ اما اگر بدون دانش و اطلاعات سراغ این خودروها بروید احتمالا لذت کافی از یک خودروی کلاسیک را تجربه نخواهید کرد.

انتخاب یک خودروی کلاسیک درست، در کنار لذت سواری منحصر به فرد نوعی سرمایه گذاری جذاب نیز به شمار می‌رود. خرید و فروش خودروهای کلاسیک در اکثر کشورها از جمله ایران رونق زیادی دارد.

اما بسیار مهم است که چه زمانی چه خودروی کلاسیکی خریداری کنید و چگونه از آن نگهداری کنید که هم در زمان نگهداری و هم در زمان فروش به مشکل نخورید.

ماشین های کلاسیک برای فروش

در مجموعه مشاوره خرید خودرو جنتری ما به مالکان خودروهای کلاسیک که قصد فروش خودروی خود را دارند در جهت تسهیل در امر فروش مشاوره های لازم را ارائه خواهیم داد.

شما می توانید فروش خودروی کلاسیک خود را به ما بسپارید. کافی است با ما تماس بگیرید و از شرائط و نحوه ی همکاری با جنتری برای فروش خودرو کلاسیک خود با خبر شوید.

بازار خرید و فروش ماشین های کلاسیک

بازار خرید و فروش خودروهای کلاسیک هر ساله رونق بیشتری پیدا می‌کند. در بعضی مدل ها رشد قیمتی این خودروها در مقایسه با رشد ارزی و تورمی کشور بیشتر بوده و همین امر سبب سرمایه گذاری های سنگینی در این بازار شده است.

جنتری مجموعه ای مطمئن برای خریداران و فروشندگان خودروهای کلاسیک است. ما به خریداران خودروهای کلاسیک با مشاوره های دقیق و صادقانه کمک میکنیم تا با توجه به معیارهای خود بهترین خودروی کلاسیک را خریداری کنند.

و همچنین در جهت داشتن فروش بی دردسر و مطمئن با ارائه مشاوره های ویژه به فروشندگان خودروهای کلاسیک آنها را در این امر یاری خواهیم کرد. اگر خریدار یا فروشنده این دسته از خودروها هستید با ما در ارتباط باشید.

فروشگاه ماشین های کلاسیک

بخش فروشگاه ماشین های کلاسیک، در راستای خریدی امن و مطمئن در جنتری راه اندازی شده است. ما ماشین های کلاسیک مختلف را پس از کارشناسی های لازم به شما معرفی می کنیم تا بتوانید بی دغدغه خودرو کلاسیک مورد نظر خود را پیدا کنید.

اگر خریدار ماشین های کلاسیک هستید میتوانید از فروشگاه ماشین های کلاسیک برند جنتری دیدن کنید و یا با ما تماس بگیرید و شرایط خود را بیان کنید. ما بهترین گزینه ها را به شما معرفی میکنیم.

راهنمای خرید خودرو کلاسیک

صرفا علاقه زیاد و بودجه کافی نمیتواند دلیل محکمی برای خرید یک ماشین کلاسیک باشد. فاکتورهای مهمی برای انتخاب یک ماشین کلاسیک وجود دارد. میزان استفاده شما از خودرو در طول هفته، استفاده شهری یا بین شهری، سکونت در شهرهای گرمسیر یا سردسیر، اولویت ها و معیارهای شخصی و فاکتورهای بسیاری در تصمیم گیری نهایی موثر است.

در همین راستا اگر نیازمند مشاوره های کامل تر و دقیق تر باشید تیم مشاوره جنتری در خدمت شماست.

قیمت ماشین های کلاسیک

خودروهای کلاسیک بازه قیمتی بسیار وسیعی دارند. از یک رنو ۵ صد میلیونی تا یک مرسدس بنز پاگودای چند ده میلیاردی…

اینکه چه خودرویی مناسب استفاده شماست به بودجه و معیارهای شما بستگی دارد.

مرمت و نگهداری ماشین های کلاسیک

ما در مجموعه جنتری بسیار مفتخریم که در راستای تشویق به حفظ و نگهداری اصولی از ارزش های خودرویی کشور، امکانی را فراهم نمودیم تا علاقه مندان به بازسازی و احیای خودرو، در صورت تمایل با ما در ارتباط باشند.

در صورتی که خودرو کلاسیک شما نیاز به مرمت دارد جنتری انواع خدمات را به شما ارائه می دهد. خدمات دیتیلینگ، احیای رنگ، سرامیک، صفر شویی داخل ماشین و تهیه ی لوازم جایگزین همگی در این مجموعه ارائه می شود.

خرید آنلاین ماشین های کلاسیک

با جنتری این امکان برای شما فراهم شده است. نیازی نیست مدت ها وقت خود را صرف جستجوی خودروی کلاسیک تمیز کنید. شما به راحتی با کمک جنتری می توانید سفارش خود را ثبت کنید، بازه ی قیمتی مد نظر و سلیقه ی خود را با ما در میان بگذارید تا ما در کمترین زمان ممکن بهترین خودروی کلاسیک را به شما معرفی کنیم.

بهترین ماشین های کلاسیک برای خرید

خودروهای کلاسیک ارزشمند و دوست داشتنی هستند. اما هر کدام از آنها برای استفاده‌ی خاصی مناسب است.

اگر صرفا قصد سرمایه گذاری دارید، اگر استفاده روزمره از ماشین دارید، یا اگر سفرهای بین شهری زیادی میروید، برای هر کدام از این عناوین و با در نظر گرفتن بودجه‌، یک خودروی خاص به شما پیشنهاد میشود.

پس بهترین ماشین کلاسیک برای خرید، ماشینی است که با معیارهای شما سازگار باشد.